МІЖНАРОДНА ДІЯЛЬНІСТЬ
1. Virtueller Simulator für Lehrumgebungen in der 3D-Digitalisierung –VRscan3D (Створення віртуального симулятора для навчальних цілей, з метою дігіталізації результатів 3D сканування), DAAD (01.10.2021-2024),
За участі проф. Миколи Трегуба розроблено навчально-методичні матеріали з лазерного наземного сканування.
2. Е-Geo Ausbau und Sicherstellung digitaler Lehre für Studierende der Fachrichtung Geoinformation («e-Geo розвиток та захист» цифрова освіта для студентів у галузі геоінформації), DAAD (2022).
В межах проєкту було розроблено курси лекцій:
Фотограмметрія (курс проф. Томаса Люмана ФРН) https://do.nmu.org.ua/enrol/index.php?id=5721
Основи інженерної геодезії» https://do.nmu.org.ua/enrol/index.php?id=5720
Практика з топографії https://do.nmu.org.ua/enrol/index.php?id=5719
Основи дистанційного зондування Землі https://do.nmu.org.ua/enrol/index.php?id=5706
МІЖНАРОДНА МОБІЛЬНІСТЬ
Семестрова академічна мобільність студентки гр. 193-21-1 Вікторії Шпирної до University of Jaen (Spain)
Project week VRscan3D, Vilnius, Lithuania (27.05-02.06.2024).
Спільний міжнародний проектний тиждень німецько-українського проекту VRscan3D У Вільнюсі, що фінансується Nationale Agentur für Erasmus+ Hochschulzusammenarbeit im DAAD. 12 студентів та 5 викладачів з 5 університетів працювали разом над оцифруванням вежі Гедимінаса в симуляційному навчальному середовищі та в реальності.
Нашу кафедру представляли студентки третього курсу Дар’я Говорун, Вікторія Шпирна, Софія Калиненко.
Тиждень включав в себе
🔹 теоретичний вступ до технологій лазерного сканування
🔹 моделювання процесу сканування за допомогою програмного забезпечення VRScan3D
🔹 сканування на об'єкті
🔹 фінальне порівняння результатів
🏰 Польові роботи були зосереджені на застосуванні технології лазерного сканування на вежі Гедимінаса, визначній пам'ятці Вільнюса.
Project week VRscan3D, Valencia, Spain (2023).
Софія Калиненко, Владислава Джига та Марія Анчуткіна в межах проєкту VRscan3D провели тиждень в Іспанії.
Учасниками проектного тижня стали студенти НТУ «Дніпровська політехніка», Київського національного університету будівництва і архітертури, JADE Університету м.Ольденбург та університету Бамберга. На базі кафедри Картографії, геодезії та фотограмметрії Політехнічного університету Валенсії студенти опанували знімання внутрішніх приміщень в віртуальному середовищі, виконали всі етапи з застосуванням наземних лазерних сканерів та порівняли результати.
Дівчата прослухали лекції доктора Марії Чижової про основи лазерного сканування, професора Томаса Люмана про фотограмметрію близьких відстаней та професора Луїса Анхеля Руїса про актуальні технології та цікаві проекти з моніторингу засобами ДЗЗ.
ERASMUS+
Доцент Юлія Трегуб в складі делегації НТУ «Дніпровська політехніка» взяла участь в Тренінговій академічній мобільності персоналу Staff Week в рамках програми викладацької мобільності «Erasmus+ KA107 International Credit Mobility Project» в університеті Чанкири Каратекін (Туреччина).
Project week VRscan3D, Bamberg, Germany (2022).
Владислава Джига та Марія Анчуткіна у Німеччині познайомилися з проєктом, прослухали лекції щодо лазерного наземного сканування та розробили свої проєкти в інтернаціональних командах.